Mumijo

MUMIJO Altai
Následná péče zlomenin
Imunita
Trávicí soustava
Hemoroidy

O výrobku

Mumio, přírodní produkt podobný pryskyřici, který se ve Střední Asii používá již tisíce let a byl předmětem výzkumu četných vědeckých a medicínských studií. Mezi jeho hlavní složky patří kromě huminových kyselin i esenciální aminokyseliny, vitamíny skupiny B a další látky, jako jsou éterické oleje a lipidy. Jak vzniká Mumio, je dodnes neznámé. Pryskyřičná látka se sbírá v horách Altaje a má řadu pozitivních účinků, zejména díky vysokému obsahu huminových kyselin – především na imunitní systém, ale i na kosti a trávicí soustavu. S vitamínem D3, který přispívá k normální funkci imunitního systému. S vápníkem pro udržení normálního stavu kostí.

Říká se, že protizánětlivé vlastnosti Mumio pomáhají při hojení ran. Ve starém Rusku se Mumio nazývalo Maumasil – „to, co chrání před nemocemi“. V jiných oblastech je Mumio také známé jako Shilajit nebo „Brogschaun“. Všechny tyto výrazy označují původ Mumio a dají se přeložit jako „šťáva z hor“ nebo „olej z hor“. Mumio se nachází především v jeskyních a skalních štěrbinách Střední Asie, zejména v oblasti Altaje, Himálaje a kazašských hor. V zemích, kde ho lze nalézt, se Mumio používá jako léčivý a posilující prostředek již tisíce let a v dnešním Rusku je jedním z nejdůležitějších léků v lékárnách. Nejkvalitnější formou je takzvané „Golden Mumijo“ - hnědá až světle hnědá pryskyřičná látka sbíraná v pohoří Altaj. Tato forma se používá v kapslích Mumijo Altai. V závislosti na místě výskytu se vyskytují i jiné odstíny mumijo až po černou barvu. Mezi hlavní výhody kapslí patří také to, že je zákazníci rádi užívají, protože jsou bez chuti, zápachu a snadno se polykají.

Od padesátých do osmdesátých let minulého století v SSSR proběhly rozsáhlé studie terapeutického použití přípravku Mumijo včetně výzkumu Adyl Shakirowa z Univerzity v Taškentu.

Složení Mumija

anorganické složky

Minerály

organické složky

Humínové kyseliny

Kyseliny fulvové

Aminokyseliny (podíl by v některých případech měl být více než 20 procent)

Vitamíny

Výtažky z rostlin, jako např.

Alkaloidy

Rostlinné tuky

Esenciální oleje

Vosky

Polyfenoly

Přírodní síla Altaje pro vaši imunitu

Mumijo je přírodní produkt, který je ve Střední Asii znám již tisíce let. Mumijo Altai, získaný ve výškách hor Altaje, je komplexní přírodní produkt rostlinného původu s huminovými kyselinami. Mumijo se používá již několik tisíciletí a bylo předmětem důkladného studia vědecké medicíny v dobách Sovětského svazu. Jeho složky obsahují až do 32 chemických látek, 30 makro a mikroelementů, asi 10 různých oxidů kovů, 6 aminokyselin a celou řadu vitamínů, jako například vitaminy skupiny B a další.

Informace o výrobku "MUMIJO ALTAI"

PZN(DE): 16902495    PZN(AT): 5430432   Číslo konania (SK): VD/330/2023    OGYÉI(HU) notifikációs szám: 28334/2022
Čisté množství náplně: 24,18g/60 kapsle
Doporučené dávkování: denně 2 kapsle s množstvím vody. 
Distribuce: Pharmafocus Healthcare s.r.o., Panorama City, Landererova 8, 81109 Bratislava

Zusammensetzung 2 Kapseln %NRV*
Mumijo 398 mg -
z toho humínové kyseliny 12 mg -
Vápnik 200 mg 25%
Vitamin D3 14 µg 280%

*Nutrient reference values - Referenční hodnoty živin podle nařízení EU

Uvedená doporučená spotřeba nesmí být překročena.
Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Výživové doplňky nejsou náhradou pestré stravy. Důležitá je vyvážená strava a zdravý životní styl.

Důležité povinné informace podle předpisu LMIV (EU) č. 1169/2011 - Mumijo ALTAI